RXR-YC25000BD Ontploffingsvaste brandbestrydingsrookuitlaat en verkenningsrobot
Kort beskrywing:
Produkbesonderhede
Produk-etikette
Produk oorsig
Toepassingsgebied
Brandredding in Groot Petroleum- en Chemiese Ondernemings
Daar is vlambare gas, vloeistoflekkasies, daar kan 'n ontploffing in die reddingsomgewing wees
Redding in die omgewing van rook, giftige en skadelike gasse
Benodig noue brandbestryding en personeel naby die omgewing wat geneig is tot ongevalle-redding
Produk eienskappe
1.★ Rookgebruik
2. Opsporing van ★ giftige en skadelike gasse
8 gasse en 2 omgewingsparameters
3.★ vastrapkrag: N 6500
4.★ Toegang tot Robotnetwerk Wolkplatform
Belangrike tegniese aanwysers
4.1 Robotte:
1. Naam: Brandrookopsporingsrobot
2. Model: RXR-YC25000BD
7. Krag: Elektriese, ternêre litiumbattery
8. Grootte: lengte 1964 mm × breedte 1298 mm × hoogte 1543 mm (Hierdie parameter stem ooreen met die inspeksieverslag van die Nasionale Sentrum vir Toesig en Inspeksie van Brandtoerusting)
9. Diameter van stuur: 2130 mm (Hierdie parameter stem ooreen met die inspeksieverslag van die Nasionale Brandtoerustingkwaliteitstoesig- en Inspeksiesentrum (CNPC)
10. Gewig: ≤ kg 870
12.★ Sleepafstand: ≥100 m (sleep twee DN80 volwaterbande))
13. Loopspoed: 0~1.36 m/s, Afstandbeheer staplose spoedverandering
16. Oorhoofse hoogte: ≥250 mm (Hierdie parameter stem ooreen met die inspeksieverslag van die Nasionale Brandtoerustingkwaliteitstoesig- en Inspeksiesentrum)
17.★ Vryhoogte van grond af: 194 mm (Hierdie parameter stem ooreen met die inspeksieverslag van die Nasionale Brandtoerustingkwaliteitstoesig- en Inspeksiesentrum (NCQPC)
18. Laterale stabiliseringshoek: ≥45°
19. Stapduur: ≥ uur 2.5
20. Lewensduur: ≥10 uur
22. Video-oordragafstand: 1500 m
28. Beheerterminal: Handgehoue ​​digitale geïntegreerde afstandbeheerterminal
4.2 Robot rookuitlaatstelsel:
1. Uitlaatmasjien: Redel Uitlaatmasjien
2.★ lugvolume: m³/h 25 000
3.★ hoek: -3~16°
4.★ Rookuitlaatmasjien CITIC hoogte: mm 1210
5. Werkdruk: 1.0~1.2 MPa
6. Water-koppelvlak: DN80 Japannese vinnige prop
7.★ Rymodus: Wateraandrywing
8.★ maksimum watervloei: 620 liter/min
4.3 Robot-verkenningstelsel:
2. Hefhoogte van ★ ontploffingsvaste hefplatform: aanvanklike hoogte: 1326 mm, hefhoogte 2133 mm
CH4: VOL 0-100 persent
CO: 0-1000 dpm
H2S: 0-100 dpm
CL2: 0-1000 dpm
NH3: 0-100 dpm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 dpm
Temperatuurreeks: -25°C tot 60°CC
Humiditeitsbereik: RH tot 90 persent RH 0 persent
4.4 Robotvideo- en oudiopersepsie:
3. Kamerapixels: miljoen HD-beelde, resolusie 1080P, wye hoek 60°
4.★ Kamerabeskermingsvlak: IP68
5. Tegniese vereistes vir klankverkryging: afstandverkryging van veldklank, maklik om die situasie van vasgekeerde mense te verstaan, optelafstand van 5 meter, frekwensiebereik 20 Hz~20 kHz, sensitiwiteit ≥40 dB
4.5 Konfigurasieparameters vir afstandbeheerterminale
1. Afmetings: 410 * 310 * 70 mm (Geen rockerhoogte nie)
2. Volle gewig: kg 6.5
3. Skerm: nie minder nie as 10 duim hoë helderheid LCD-skerm, 3 kanale videosein skakeling
4. Beheerstelselplatform: window7-bedryfstelsel
5. Ure werk: 8 uur
10. Beheer Verkenningstelsel Hysskakelaar: Ja, Selfherstelpuntskakelaar
11. Videoskakelaar: Ja, Selfherstelpuntskakelaar
12. Beheer outomatiese sleepfunksie: Ja, selfherstelpuntskakelaar
13. Beligtingsbeheerfunksie: ja, selfherstelpuntskakelaar, rekenaar se selfsluitende reaksie
14. Hulpgereedskap: Skouerband vir handafstandbeheerterminale, mobiele driepoot
4.6 Internetfunksionaliteit:
1.GPS-funksie: GPS-ligging, spoor kan navraag gedoen word
4.7 Ander:
★ noodvervoerskema (opsioneel): robot spesiale vervoerwa of robot spesiale vervoervoertuig
Produkkonfigurasie
1. Brandrookopsporingsrobot ×1
2. Handafstandbeheerterminal ×1
3. Motorbaklaaier (54.6 V) × 1 stel
4. Afstandbeheerlaaier (19.6 V) × 1 stel