GYKM-10100 Hidrouliese Deuroopmaker
Kort beskrywing:
Produkbesonderhede
Produk-etikette
Model:GYKM-10/100 Hidrouliese Deuroopmaker
Model:GYKM-10/100
Toepassing:
Tegniese Spesifikasie
Verspreidingskapasiteit
10 ton
Breedte
100mm
Bedryfsdruk
63MP
Slanggrootte
Lengte: 3 m
Eksterne deursnee: 13.5 mm
Interne deursnee: 5 mm